Online Sözlükler

Dictionary.com , http://www.dictionary.com

Free Dictionary , http://www.thefreedictionary.com

Answers Com , http://www.answers.com

Dictionary Net , http://www.dictionary.net

Your Dictionary , http://www.yourdictionary.com

Merriam-Webster , http://www.m-w.com

One Look , http://www.onelook.com

Havacılık Terimleri , http://www.tayyareci.com/hvsozluk.asp

Aviation Terms , http://www.aviation-terms.com

Maritime Dictionary , http://www.m-i-link.com

Medi Lexicon , http://www.pharma-lexicon.com

Deniz Biyolosi , http://www.ims.metu.edu.tr/MarineDict/index.asp

Computer Terms , http://www.webopedia.com

AB Sözlüğü , http://ekutup.dpt.gov.tr/ab/sozluk.pdf

Urban Dictionary , http://www.urbandictionary.com

Telekomünikasyon Terimleri , http://www.tk.gov.tr

Oxford English Dictionary Online , http://www.oed.com

Tıp Terimleri Sözlüğü , http://www.tipterimleri.com

Teknik Sözlük , http://www.tekniksozluk.com

Medikal Sözlük , http://www.medikalsozluk.com

TDK Sözlük , http://www.tdk.gov.tr

Lantolang , http://www.langtolang.com

Turizm Sözlüğü , http://www.turizmdebusabah.com

Teknik Sözlük , http://www.uted.org/sozluk/sozluk.htm

Bilişim Terimleri Sözlüğü , http://www.tbd.org.tr/genel/sozluk.php

Bilim ve Sanat Terimleri Sözlüğü , http://www.tdkterim.gov.tr

Ekonomi Terimleri Sözlüğü , http://www.tcmb.gov.tr/yeni/gen_sek/sozluk.htm

Gıda Terimleri Sözlüğü , http://www.fde.metu.edu.tr/teknikterim.pdf

İnşaat Terimleri Sözlüğü , http://www.serki.com/index.php?bolumsec=terimler

Otomotiv Terimleri Sözlüğü , http://www.tureng.com

Yemek Terimleri Sözlüğü , http://www.yemekicmek.com/sozluk.php

Tekstil Terimleri Sözlüğü , http://www.tekstilteknik.com/tekstilsozluk.asp

Deyimler Sözlüğü , http://www.turktrans.net/idioms

Fransızca – Türkçe Sözlük , http://www.bildic.com

Abbreviations.com , http://www.abbreviations.com

Definitions.net , http://www.definitions.net

Synonyms.net , http://www.synonyms.net

USA Zip Codes , http://www.uszip.com

References , http://www.references.net

Converter , http://www.convert.net

Quotes , http://www.quotes.net

Kağıt Terimleri , http://www.kagitsanayi.com

Word Reference , http://www.wordreference.com

Dil Derneği , http://www.dildernegi.org.tr

PHRASES , http://www.phrases.net

Rhymes.net , http://www.rhymes.net