Malzeme ve İmalat Teknolojileri ile Ulaşım alanı 2019-2020 çağrıları odağındaki Proje Pazarı İstanbul’da düzenleniyor!

Sayın araştırmacılar ve üniversite temsilcileri,

TÜBİTAK AB Çerçeve Programları Ulusal Koordinasyon Ofisi ve Sabancı Üniversitesi Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi iş birliğiyle 3 Ekim 2018 Çarşamba günü, NMBP and Transport Istanbul 2018 Brokerage Event başlıklı proje pazarı etkinliği gerçekleştirilecektir. Etkinlik Nanoteknoloji, İleri Malzemeler ve İleri İmalat Teknolojileri (NMBP) alanı ile Ulaşım alanı 2019-2020 çağrıları odağında olacaktır. Etkinlikle bahsedilen H2020 çağrılarına yönelik güçlü konsorsiyumların oluşturularak başarılı proje öneri dosyalarının hazırlanması hedeflenmektedir.

Proje pazarı etkinliğinin ilk oturumunda Ufuk 2020 çerçeve programı kapsamında NMBP ve Ulaşım alanında başvuruya açık olan çağrılar ile ilgili bilgi verilecek olup, bu çağrılara proje teklifi hazırlığında olan kurumlar proje sunumlarını gerçekleştirecektir.

Etkinliğin ikinci oturumunda bu çağrılara yönelik var olan konsorsiyumlara katılım ve yeni konsorsiyumların oluşturulması amacıyla iş birliklerinin geliştirilmesini hedefleyen ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir. Proje pazarına katılım ücretsiz olup etkinlik sayfasından mutlaka kayıt yaptırılması gerekmektedir. Öğleden sonra ikili görüşme oturumlarına katılmak isteyen konuklarımızın etkinlik sayfasından profil oluşturmaları ve toplantı davetlerini bu sistem üzerinden planlamaları gerekmektedir.

Etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinliğe kayıt ve profil oluşturma için son tarih 27 Eylül 2018 olarak belirlenmiştir.