ANNOUNCEMENT ABOUT ALES COURSE

Merkezimize yapılmış olan Ön Kayıt başvuruları neticesinde ALES Kursu’nun açılabilmesi için ilanda belirtilen gerekli kontenjan sayısına ulaşılmıştır.

 

Kurs;

4 Şubat 2017, Cumartesi günü saat 10:00’da

Cumhuriyet Cad. No:17 (Yurtiçi Kargo Karşısı) Merkez/Bilecik adresinde bulunan

Merkezimiz 3. Katında yer alan 3 no’lu derslikte

başlayacaktır.

 

Ön Kayıt Başvurularını yapanların aşağıdaki işlem sırası ile kesin kayıt ve kurs ücreti ödeme işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

 

İşlem Sırası

  1. Web sitemizde yer alan Kesin Kayıt Formu eksiksiz bir şekilde doldurulup imzalanarak Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne elden teslim edilmelidir.
  2. Kesin Kayıt Formu’nun tesliminden sonra kurs ücreti ödemeleri (peşin veya taksit şeklinde) 10 Şubat 2017 Cuma gününe kadar gerçekleştirilmelidir.
  3. Ödeme gerçekleştirilirken makbuzun açıklama bölümünde BİLSEM, T.C. Kimlik No, Ad-Soyad, Taksit sayısı ve Kurs bilgilerinin belirtilmesi ve söz konusu makbuzun bir nüshasının Merkezimize elden teslim edilmesi gerekmektedir.

 

Önemli Not:

  1. Ön Kayıt Başvurusunu yapmasına rağmen Kesin Kayıt İşlemlerini tamamlamayanların olması halinde kursun açılabilmesi için gerekli olan sayı azalacağından kursun fiilen açılmama ihtimali bulunmaktadır. Bu yüzden Ön Kayıt Başvurularını yapanların işlem sırasını takip ederek Kesin Kayıt ve ödeme işlemlerini gerçekleştirmeleri kursun fiilen açılması noktasında büyük önem arz etmektedir.
  2. Kesin Kayıt Formu eksiksiz bir şekilde doldurulup Merkezimize elden teslim edilmeden kurs ücreti ödemesi kesinlikle yapılmamalıdır.
  3. 4 Şubat 2017, Cumartesi günü yapılacak olan ilk derse katılabilmek için kurs ücretinin ödenmesi zorunluluğu yoktur. Kurs ücreti 10 Şubat 2017, Cuma gününe kadar ödenebilir.