Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ

TÜRKÇE ÖĞRETİMİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (TÖMER)

TÜRKÇE KURSU KESİN KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

  1. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi TÖMER Kesin Kayıt Formu (http://w3.bilecik.edu.tr/tomer/formlar/kesin-kayit-formu/  internet adresinden temin edilecek ve gerekli bilgiler doldurulacaktır.)
  2. Kurs ücretinin ödendiğini belgeleyen banka dekontu (Dekonta Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi TÖMER Kurs Ücreti şeklinde yazdırılacak ayrıca ad, soyad, pasaport no/kimlik no ve telefon no belirtilecektir.)
  3. Yabancı uyruklu kimlik kartı / Pasaportun aslı ve fotokopisi
  4. İki adet vesikalık fotoğraf

* Kayıt için istenen belgelerin aslı veya noter tarafından onaylı kopyası kabul edilir.

** Çeşitli nedenlerle kursa gelemeyen kursiyerlerin yatırdıkları kurs ücretleri geri verilmez ve kursiyer kurs hakkını başkasına devredemez. Ancak parasını yatıran kursiyerler daha sonra açılacak muadil kurslardan birine kayıt yaptırabilirler.

*** Yurt dışından kurs ücretlerini yatırarak başvuran kursiyerlere “Kabul Belgesi” (Acceptans) yollanır.

**** Zira öğrenciler, “ÖĞRENİM VİZESİ” için ülkelerindeki Türk Büyükelçilikleri veya temsilciliklerine başvururken bu belgeyi (KABUL BELGESİ) sunmak zorundadırlar.

***** Kursla ilgili güncel bilgiler http://w3.bilecik.edu.tr/tomer/ adresinden duyurulacaktır.

Kurs Ücretinin Yatırılması İçin;

Banka Adı ve Hesap Numarası:

Banka Adı: Ziraat Bankası Bilecik Şubesi

Şube Kodu: 118

IBAN Hesap No: TR09 0001 0001 1854 5583 9150 01 (TL Hesabı)

Ödeme yapılırken;

  • Dekonta Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi TÖMER Kurs Ücreti şeklinde yazdırılacak ayrıca dekontta ad, soyad, pasaport no/kimlik no ve telefon no belirtilecektir.

Kursiyerler, kurs ücretinin tamamını 1-8 Ekim 2018 tarihleri arasında ödeyebilecekleri gibi ödemelerini 1-8 Ekim 2018 ve 2-14 Ocak 2019 tarihlerinde olmak üzere iki taksit şeklinde de  gerçekleştirebilirler.