S.S.S.

1.Proje yazma eğitimlerinden nasıl faydalanabilirim?

Web sitemizde bulunan Proje Yazma Eğitimi Başvuru Formu‘nu doldurarak eğitimlerimize katılabilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

2.Bir proje fikrim var. Hangi fon kaynağına sunmam konusunda destek almak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Ofisimizden fikrinizin projeye dönüştürülmesi için destek alabilir ve ayrıca fon kaynakları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.  Bu hizmetten faydalanmak için proje fikri dinleme başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

3.Projemi hazırladım ancak daha güçlü bir hale gelmesi için desteğe ihtiyacım var. Bu konuda yardımcı olabiliyor musunuz?

Akademisyenlerimiz için ofisimiz tarafından proje ön değerlendirme paneli hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak için  panel desteği başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

4.Başka kurumda çalışıyorum. Bu hizmetlerden yararlanabilir miyim?

Başka bir Üniversite ya da kurum çalışanları hizmetlerimizden faydalanmak istediği takdirde Koordinatörlüğümüzle iletişime geçmelidir.

5.Daha önce bir fon kaynağına sunduğum projem reddedildi. Revize edip tekrar sunmayı düşünüyorum. Revizyon konusunda destek veriyor musunuz?

Ön değerlendirme panellerimiz bu husus için yapılmaktadır. Faydalanmak için  panel desteği başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

6.Daha önce panel desteği aldığım projem için ikinci bir kez panel desteğine ihtiyacım var. Bu mümkün müdür?

Evet. Tekrar panel desteği başvuru formunu doldurarak müracaat edebilirsiniz.