Uzaktan Eğitim Sınavları Duyurusu ( Sınav Listeleri )

Üniversitemizde 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında uzaktan öğretim yoluyla yürütülen Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I (ATA101)İngilizce I (ENG101)Türk Dili I (TRK101) ve Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı I (ENF101) derslerinin VİZE(Ara Sınav) sınavları 12 Kasım 2018 Pazartesigünü tek oturum yapan birimlerimiz için saat 14:00’de, iki oturum olarak yapan birimlerimiz için 14:00 ve 15:30’da yapılacaktır.

Yapılacak olan bu VİZE sınavında, her öğrenci için kendi adına hazırlanmış cevap kağıdı, sınava gireceği sınıflar ve sıra numaraları belirlenmiştir. Sınava girilecek salonlar ve sıra numaraları askı listelerinde ve  http://sinav.bilecik.edu.tr web adresinde bulunmaktadırBundan dolayı bütün öğrenciler kendileri için belirlenen sınıfta ve sırada sınava gireceklerdir. Öğrenciler bu sınıflar dışında kesinlikle sınava alınmayacaklardır. Bütün öğrencilerimiz sınava girmeden önce birimlerde ilan panolarında ilan edilen askı listelerinden, birim web sayfalarından ya da http://sinav.bilecik.edu.tr (sisteme girişte; Öğrenci Bilgi Sistemine girişte kullanılan kullanıcı adı ve parola kullanılmalıdır) web adresinden hangi binada, sınıfta ve sırada sınava gireceklerini öğrenebilirler.

Listelerde adı olmayan ya da bilgilerinde hata olan öğrencilerin Birimleri aracılığıyla Açık ve Uzaktan Öğrenme Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne başvurmaları gerekmektedir.

Öğrencilerimizin, Vize sınavına gelirken http://sinav.bilecik.edu.tr adresinden sınav giriş belgesi almalarına gerek yoktur. Sınava girerken yanlarında; T.C. kimlik kartı ile üniversitemize ait öğrenci kimlik kartı veya öğrenci kimlik kartı olmayanların öğrenci belgesi bulundurmaları yeterlidir.

Bütün öğrencilerimize VİZE sınavlarında başarılar dileriz.

Sınav giriş yerlerine ekli listeden ulaşabilirsiniz.


Ekli Dosyalar

Osmaneli Meslek Yuksekokulu_OMYO Derslikleri_D1 Ders_1. Oturum_30

Osmaneli Meslek Yuksekokulu_OMYO Derslikleri_D2 Ders_1. Oturum_30

Osmaneli Meslek Yuksekokulu_OMYO Derslikleri_D3 Ders_1. Oturum_30

Osmaneli Meslek Yuksekokulu_OMYO Derslikleri_D5 Ders_1. Oturum_5

Osmaneli Meslek Yuksekokulu_OMYO Derslikleri_D7 Ders_1. Oturum_35

Osmaneli Meslek Yuksekokulu_OMYO Derslikleri_D8 Ders_1. Oturum_37

Osmaneli Meslek Yuksekokulu_OMYO Derslikleri_D9 Ders_1. Oturum_25

Osmaneli Meslek Yuksekokulu_OMYO Derslikleri_Elek Lab_1. Oturum_70

Osmaneli Meslek Yuksekokulu_OMYO Derslikleri_Ik Sog L_1. Oturum_38