Deneme Erişimine Açık Veritabanları

intihal.net Hakkında

İntihal yapmak başkasının yayınını kurallara ve etiğe aykırı şekilde almak ve kullanmaktır. İntihal yapıldığında çalışmanın özgünlüğü bozulur. İntihal.Net birçok intihal tipini tespit etmek için özelleşmiş internet tabanlı bir intihal tespit ve raporlama yazılımıdır. Türkiye’nin en büyük dijital bilimsel veritabanında dokümanlarınızın özgünlüklerini test ediyoruz.

  • Tez ve akademik makalelerde intihal yasal bir suçtur. Kimse bu suçun danışmanı, editörü veya ev sahibi olmak istemez.
  • Bir yazıda, eserde veya tezde özgünlük bizim için çok önemlidir.
  • Kolay kullanımlı ara yüzü ile 3 adımda intihal tespiti yapabilirsiniz.
  • Bulut tabanlı uygulaması ile birkaç dakika içinde intihal testinizi sonuçlandırabilirsiniz.
  • İntihal.Net’in Türkiye’de yayın yapan dergilerin %90’ından fazlasını ve on binlerce basılı kitabın kapsadığını biliyor muydunuz?
  • İntihal Tespit yazılımları öğrencileri sadece denetlemez aynı zamanda özgün değerler üretmesine teşvik eder.
  • İntihal.Net ‘e üye kurumlar hem doküman tipi hem de doküman sayısı olarak hiçbir sınırlama olmaksızın sistemi kullanabilir.
  • Manipüle edilemeyen sonuç ekranı ve sonuç çıktısını karekod ile kolay doğrulama.

Kurumumuz intihal.net erişimi 31.12.2019 tarihine kadar açıktır. Uygulamaya direk erişebilmek için app.intihal.net adresini kullanabilir ya da intihal.net üzerinden üye girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

intihal.net kılavuzu için tıklayınız.

intihal.net broşürü için tıklayınız.

 

THE BMJ & BMJ JOURNALS & BMJ BEST PRACTICE

THE BMJ

Dünyadaki en etkili ve saygın tıp dergilerinden biridir. Akademik ve klinik araştırmacılar, tıbbi eğitimciler, klinisyenler ve politika yapıcılar için en   çok alıntı yapılan tıbbi araştırmalardan bazılarını yayınlamaktadır. Ayrıca tıbbi haberler ve görüşleri de yayınlamaktadır.

BMJ JOURNALS

Uzmanlık dergilerinden, dünyanın önde gelen tıbbi ve yardımcı sağlık araştırmalarını, incelemelerini, haberlerini ve multimedya içeriğini  keşfedin. Kurumunuz klinik, kanıta dayalı ve halk sağlığı dergileri de dahil olmak üzere bir dizi uzmanlık alanında 40 ana başlığın tam erişime sahiptir

BMJ BEST PRACTICE

Bağımsız çalışmalar tarafından 1 numaralı TANI KARAR DESTEK ARACI* ve DÜNYA ÇAPINDA EN IYI KLINIK KARAR DESTEK araçlarından biri olarak seçilmiştir. 

BMJ Best Practice, klinik iş akışı etrafında benzersiz bir şekilde yapılandırılmıştır. Günlük olarak güncellenir ve tanı, prognoz, tedavi ve önleme konusunda adım adım rehberlik etmek için kanıta dayalı en son araştırmaları, kılavuzları ve uzman görüşlerini kullanır.

!!! ERIŞIMINIZ 31 ARALIK 2019 TARIHINE KADAR SÜRECEKTIR.