Bilecik Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesinden Fakültemize Ziyaret

Bilecik Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, 07.11.2019 Perşembe günü 10.00- 14.00 saatleri arasında 44 öğrenci ve 3 öğretmen ile birlikte üniversite eğitimini ve kampüs yaşamını daha yakından tanımak amacıyla Fakültemize ziyaret gerçekleştirdi.

Üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığını ziyaretle programlarına başlayan Bilecik Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesi, daha sonra Fakültemizi ve Mühendislik Fakültesine ziyarette bulundular. Üniversitemiz ana kampüsünü, derslikleri ve laboratuvarları inceleme fırsatını elde eden misafir öğrencilere, üniversitemiz idari personeli ve öğretim elemanlarımız tarafından akademik birimlerimiz ve bölümlerimiz hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

Fakülte yetkilileri tarafından geziye katılan 44 öğrenciye puanlar, Fakültedeki dersler, sunulan olanaklar, derslerin müfredatları ve mezun olan öğrencilerin kariyer ve iş olanakları hakkında bilgiler verildi. Öğrencilere ayrıca üniversitemizin sunduğu sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerinin içeriği hakkında kısa bilgi verildi.

Üniversite deneyimi yaşayan liseli öğrenciler, memnuniyetlerini dile getirerek Üniversitemiz kampüsünden mutlu ayrıldılar.