Erasmus Personel Hareketliliği hk.

Erasmus Ders Verme Hareketliliği Asil ve Yedek Adayların Dikkatine!

Normal şartlarda 15 ağustostan sonra erasmus ders verme hareketliliğindeki asil adaylar bu konumlarını kaybedip onların yerine yedek adaylar asil konumuna geçecekti. Fakat, yeterli kabul mektubu ofisimize ulaşmadığından ve yeterli kontenjan mevcut olduğundan herhangi bir son teslim tarihi şartı aranmaksızın tüm yedek ve asil adaylar bugünden itibaren ofisimize kabul mektuplarını teslim edebilirler.

Önemli not: Artık yedek ve asil ayrımı mevcut olmadığından ofisimize kabul mektuplarını ilk teslim edenlerden başlayarak boş kontenjanlar doldurulacaktır.

Not: Daha önce kabul mektuplarını ofisimize teslim eden adaylar bu maili dikkate almayabilir. Buna ek olarak, daha önce de ilan edildiği üzere kabul mektubu almış olup covid-19 sebebiyle hareketliliğe katılma tarihlerinde değişiklik yapacak olan adaylar yeniden güncel tarihli kabul mektubu almak zorundadır.

 

Erasmus Eğitim Alma Hareketliliği Asil ve Yedek Adayların Dikkatine!

Asil aday statüsünde olup 15 Ağustos tarihine kadar kabul mektubunu ofisimize teslim etmeyen adaylar bu tarihten sonra asil aday haklarını kaybetmiş bulunmaktadır. Yedek adaylar bugünden itibaren 1 Ekim 2020 tarihine kadar yurt dışındaki herhangi bir üniversiteden ya da eğitim kurumundan kabul mektubu aldığı takdirde erasmus asil aday olarak değerlendirilecektir. Boş kalan kontenjanlar sınırlı olduğundan kabul mektubunu ofisimize ilk teslim edenlerden başlayarak sıralama yapılacaktır.