2019 Erasmus Staj Hareketliliğinden (2. çağrı) faydalanmaya hak kazanan öğrenci listesi

Değerli Öğrencilerimiz
Mevcut Korona virüs salgını nedeniyle Erasmus listelerinin açıklanmasını ertelemek zorunda kalmıştık. Buna göre, asil durumunda olan öğrenciler, Erasmus kapsamında gitmek istedikleri üniversiteler ile iletişime geçebilirler. Pasaport, vize vb. işlemler hariç olmak üzere diğer gerekli işlemleri yapmaya başlayabilirler. Karşı üniversite başvuruları yapılırken yurt yerinizi ayarlayabilirsiniz ancak kesinlikle ÖDEME YAPMAYINIZ. Çünkü hala netleşmiş bir salgın sonrası karar yok, bundan dolayı Ulusal Ajansın da tavsiye ettiği üzere masraflarınız karşılanmayabilir. Tüm bu durumları dikkate alarak  staj için gereken belgeleri hazırlamaya başlayabilirsiniz. Gerekli belgeleri hakkında bilgileri websitemizde bulabilirsiniz. Bilgilendirme slaytı için aşağıdaki linke tıklayınız:

Erasmus Staj yol haritası ve belgeleri için aşağıdaki linke tıklayınız:

Staj Hareketliliği Bilgilendirme Toplantısı Slaytı

Staj Hareketliliği

ÖNEMLİ NOT: Erasmus + 2019 proje sözleşmemizin dönemi COVID-19 nedeniyle Ulusal Ajans tarafından 30 Eylül 2021 tarihine kadar uzatılmıştır. Yedek olarak seçilen öğrencinin bu doğrultuda kabul mektubu teslim tarihi 15 Ağustos 2020’ye kadar uzatılmıştır. Bu tarihten sonra kontenjan kalması halinde yedek listesindeki öğrencinin asil konumuna geçecektir. Gerekli belgeleri teslimi yapanlar öğrenci staj hareketliliğine süresi en az 2 ay (60 gün) olmak şartıyla 30 Eylül 2021 tarihine kadar herhangi bir zaman diliminde katılabilirler.

ÖNEMLİ NOT: Seçilmiş ancak COVID-19 nedeniyle faaliyete katılamamış öğrenci proje donemi sonuna kadar faaliyetlerine katılamazsa, bu hakları bir sonraki sözleşme dönemine devretmez. Faaliyet ilgili sözleşme
döneminin proje bitiş tarihine (30.09.2021) kadar ötelenebilir. Bu tarihe kadar gerçekleştirilemezse, ilgili öğrencinin hareketliliğe katılmak üzere ilgili hareketlilik türünde açılacak çağrılara yeniden başvurmaları gerekir.

2019 Erasmus Staj Hareketliliğinden- 2 çağrı faydalanmaya hak kazanan öğrenci listesi.