Anasayfa

Çalıştayın Amacı

I. Ulusal Elektrokimya ve Biyosensör Uygulamaları Çalıştayı, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir. Çalıştay, elektrokimya, elektrokimyasal sensörler, biyosensörler ve biyomühendislik uygulamaları ile ilgili alanları kapsayacaktır. Çalıştayın amacı, elektrokimyasal teknolojiler, biyosensörler ve biyomühendislik alanındaki temel konularda genç araştırmacıların ilgisini çekebilecek sunumlar ve tartışmaların yapılabilmesi ve bu konuda genç araştırmacıların motive edilmesidir.

Bu amaçla, farklı disiplinlerdeki araştırmacılar tarafından bu alanlardaki gelişmeleri ve gelecekte bu konulardaki beklentileri kapsayan tanıtım seminerleri verilecektir.

Özellikle genç araştırmacılarımıza Elektrokimya ve Biyosensör uygulamaları alanında bakış açısı kazandırmak amacıyla onları alanında yetkin hocalarımızla bir araya getirmeyi planlıyoruz. Bu amaçla siz değerli araştırmacıları aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Davet Mektubu

Değerli Bilim İnsanları;

Ülkemizde kimya ve biyoloji alanında gelenekselleşmiş birçok ulusal kongre, sempozyum, yaz kursu, yaz okulu ve çalıştaylar başarı ile yapılmaktadır. Birincisini gerçekleştirmeyi planladığımız bu çalıştayda, genç bilim insanlarının katılımcı olduğu, alanında deneyimli, araştırıcı ve eğitici bilim insanları ile tanışma-tartışma olanağı bulduğu bir program hedeflenmiştir. Çalıştayımıza doğa bilimleri, kimya, eczacılık, çevre, biyoloji, biyoteknoloji, biyomühendislik, gıda, temel tıp bilimleri, ziraat ve adli tıp gibi farklı alanlardaki araştırmacıların katılımını beklemekteyiz. Bu çalıştay Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından çevrimiçi (online) olarak düzenlenecek olup program sonunda katılım sertifikaları verilecektir.

Çok değerli araştırmacılar ve sevgili öğrenciler, sizleri 30 Ekim-1 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz çevrimiçi (online) katılımlı “I. Ulusal Elektrokimya ve Biyosensör Uygulamaları – Bilecik Çalıştayı’na davet ediyoruz.

 

Önemli Tarihler

 

 

 

 

Başlangıç tarihi 30 Ekim 2021
Bitiş tarihi 1 Kasım 2021
Son kayıt/ödeme tarihi 22 Ekim 2021